„SYNLAB“ – didžiausia Europoje laboratorinių paslaugų tiekėja. Įmonių grupė veikia 35 šalyse, 4 kontinentuose, skirtingose laboratorijose dirba virš 13 000 darbuotojų. Įmonė siūlo aukštos kokybės ir plataus spektro laboratorinių tyrimų paslaugas, atlieka virš 5000 skirtingų  medicinos, veterinarijos ir aplinkos tyrimų.

„SYNLAB“ pavadinimas – tai „synergy of laboratories“ trumpinys, kuris atspindi „SYNLAB“ tinklo viziją apjungti skirtingas laboratorijas, atliekančias tyrimus žmonėms, gyvūnams ir tiriančias mūsų aplinką. „SYNLAB“ pabrėžia, kad mes visi esame vieno pasaulio dalis ir esame betarpiškai susiję, todėl mums visiems turi rūpėti ne tik mūsų pačių, bet ir šalia mūsų gyvenančių gyvūnų bei mus supančios aplinkos būklė.

 

SYNLAB Lietuva UAB – tai įmonė, kuri pasižymi:

  • ilgalaike patirtimi medicinos diagnostikos srityje;
  • stipria moksline ir konsultacine baze;
  • novatorišku įmonės požiūriu;
  • klinikinėmis  studijomis grįstomis technologijomis;
  • į klientą orientuotais darbo rezultatais.

Šiai dienai SYNLAB Lietuva UAB atlieka tyrimus žmonėms, tačiau neabejojame, kad ateityje galėsime pasiūlyti platų ir gyvūnų ir aplinkos tyrimų spektrą.

Mūsų klientai – sveikatos priežiūros paslaugų tiekėjai, valstybinės ir privačios gydymo įstaigos, fiziniai asmenys. Pažangių tyrimų paslaugas SYNLAB Lietuva UAB teikia tiek privatiems asmenims, tiek sveikatos priežiūros ir gydymo įstaigoms. Priėmimo centrai veikia Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Druskininkuose ir Utenoje.

 

Synlab

SYNLAB Lietuva UAB

Kalvarijų g. 137A-15
08221, Vilnius, Lietuva
Tel. 8 5 249 1040
El.p. info@synlab.lt