Gerb. Pacientai,

Rašykite mums apie teikiamų paslaugų kokybę, personalo darbą, siūlykite straipsnių temas, įvertinkite naująjį internetinį tinklapį.

Mums svarbi kiekviena nuomonė, kuri padeda siekti geriausios aptarnavimo kokybės.

sy_Tastatur_Hand_shutterstock_95538487sy_Patientin_Stress_shutterstock_178179800

Klauskite Jums aktualių klausimų, konsultuokitės su laboratorinės diagnostikos gydytojais ir medicinos biologijos specialistais.

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Tema

Jūsų žinutė

captcha

Klauskite drąsiai !

  • Lankytojo nuomonė,  Sandra:

Dėkoju uz malonų ir operayvų aptarnavimą. Darėme tyrimus mažamečiam vaikui. Dažniausiai laborantai neranda mūsų vaiko venų ir tenka ne kartą badyti, kol pavyksta paimti kraujo. Synlab laboratorijoje pirmiausiai su vaiku buvo užmegztas kontaktas ir kraujas paimtas be problemų. Vaikas net nepravirko.

  • Ar maisto netoleravimo specifinių IgG tyrimas gali būti atliekamas metų amžiaus vaikui?

Taip. Nors vaikas ir nevartojo testo sąraše esančių produktų, IgG galėjo gauti iš motinos. Todėl, reikalui esant, jau ir tokiame amžiuje galima pakoreguoti mitybą.

  • Ar pas Jus atliekant tyrimus yra galimybė iškart atsiskaityti su Gjensidige sveikatos draudimo knygele, jei taip kuriuose Klaipėdos skyriuose tai galėčiau padaryti?

Su Gjensidige sveikatos draudimo knygele už tyrimus  galima atsiskaityti  visuose mūsų padaliniuose.

  • Noriu sužinoti ar Klaipėdoje yra galimybė ištirti, ar brolis su sese yra vieno tėvo vaikai (tyrime gali dalyvauti mama). Jei taip – kokia tyrimo kaina? Ačiū už atsakymą?

Taip, tyrimus giminystės ryšių nustatymui galite priduoti viename iš trijų Klaipėdos filialų. Kiekvienu konkrečiu atveju kaina gali kisti priklausomai nuo to, kokie giminaičiai gali dalyvauti tyrime ir, ar tiriami tik vyrai (pagal Y chromosomą, pvz.: senelis ir anūkas), ar vyrai ir moterys (pvz.: senelis ir anūkė arba anūkas ir močiutė). Giminystės ryšių nustatymo įkainis nuo 519 Eur + PVM (pagal LR įstatymus ne sveikatinimo tikslais atliekami tyrimai apmokestinami PVM).

  • Jei tyrimai antifosfolipidiniam sindromui APCR, LA1 bei antikūnai(Ak) prieš kardiolipiną IgG, IgM yra neigiami, ar verta daryti tyrimą anti-beta2-GP1 (antikūnai prieš β2 glikoproteiną 1). Kur  ieškoti aprašymo www.synlab.lt apie šį tyrimą?

Pastarasis tyrimas vienas specifiškiausių fosfolipidiniam sindromui. Jį būtinai reikia atlikti, jeigu net ir kiti tyrimai normos ribose. Šis tyrimas aprašytas Imunologinių tyrimų skyriuje – Antofosfolipidiniai antikūnai.

 

Daugiau