Gripas, peršalimas ar COVID-19?

Pandemijos metu tikriausiai daugelis, pajutę peršalimo simptomus, pirmiausia pagalvoja apie COVID-19. Pagrindinis skirtumas, norint atskirti peršalimo ir COVID-19 simptomus yra – čiaudulys ir sloga, būdingi peršalimui. Gripo ir COVID-19 simptomai yra labai panašūs, tačiau sergant gripu dažniau pasireiškia galvos skausmas. Gripą galima diagnozuoti atlikus greitąjį testą, kurį galite atlikti visose SYNLAB laboratorijose.

Jei nesate tikri dėl savo savijautos ar jaučiate koronaviruso simptomus ir turėjote galimą kontaktą su viruso nešiotoju, kreipkitės tel. 1808

Gripas, peršalimas ir COVID19

Turite klausimų, susisiekime:

(8 6) 853 98 01
(8 6) 820 53 99


Pajutus simptomus, galinčius reikšti rimtesnę ligą ar sveikatos sutrikimą, rekomenduojami profilaktiniai tyrimai ar specialisto konsultacija. SYNLAB laboratorijoje atliekami tiek bendraklinikiniai, tiek alerginiai, molekuliniai, genetiniai, retų ligų tyrimai.

Apie tyrimus ir jų kainas plačiau sužinoti galite mūsų paslaugų skiltyje ir kainyne. Tyrimus atlikti kviečiame SYNLAB priėmimo skyriuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Druskininkuose ir partnerių klinikose.