COVID-19 respiratorinė PGR panelė

Kvėpavimo takų patogenai sukelia ūmines vietines ir sistemines ligas, kurių sunkiausi atvejai pasitaiko vaikams, vyresnio amžiaus žmonėms ir asmenims, kurių imunitetas susilpnėjęs. Kvėpavimo takų ligų simptomai gali būti kosulys, išskyros iš nosies, nosies užgulimas, karščiavimas, švokštimas, dusulys, galvos skausmas ir mialgija. Dėl daugelio virusų ir bakterijų sukeliamų ligų panašumo diagnozę sunku nustatyti remiantis vien klinikiniais simptomais.

COVID-19 respiratorinė PGR panelė skirta kokybiškai aptikti ir identifikuoti kelias kvėpavimo takų virusų ir bakterijų nukleorūgštis asmenų, kuriems įtariama kvėpavimo takų infekcija, įskaitant COVID-19, nosiaryklės tepinėliuose. Tyrimas yra atliekamas realiojo laiko daugybinio lizdinio polimerazės grandininės reakcijos metodu.

Atlikus tyrimą yra identifikuojami išvardintų tipų ir potipių mikroorganizmai:

Virusai Bakterijos
Adenovirusas Bordetella parapertussis
Koronavirusas 229E Bordetella pertussis
Koronavirusas NL63 Chlamydia pneumoniae
Koronavirusas OC43 Mycoplasma pneumoniae
Artimųjų Rytų respiracinio sindromo koronavirusas (MRS-CoV)
Sunkaus ūminio respiracinio sindromo koronavirusas (SARS-CoV-2)
Žmogaus metapneumovirusas
Žmogaus rinovirusas / enterovirusas
Gripo A virusas (įskaitant H1, H3 ir H1-2009)
Gripo B virusas
1 tipo paragripo virusas
2 tipo paragripo virusas
3 tipo paragripo virusas
4 tipo paragripo virusas
Respiracinis sincitinis virusas

Atliekant šį tyrimą, kvėpavimo takų virusinių ir bakterinių organizmų nukleorūgštys paprastai aptinkamos mėginiuose ūminės infekcijos fazės metu. 

RS11357_clipdealer-A154412299-original-min

KAINYNAS

Turite klausimų ar norite užsiregistruoti tyrimui, susisiekime:

(8 6) 853 98 01
(8 6) 820 53 99


Pajutus simptomus, galinčius reikšti rimtesnę ligą ar sveikatos sutrikimą, rekomenduojami profilaktiniai tyrimai ar specialisto konsultacija. SYNLAB laboratorijoje atliekami tiek bendraklinikiniai, tiek alerginiai, molekuliniai, genetiniai, retų ligų tyrimai.

Apie tyrimus ir jų kainas plačiau sužinoti galite mūsų paslaugų skiltyje ir kainyne. Tyrimus atlikti kviečiame SYNLAB priėmimo skyriuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Druskininkuose ir partnerių klinikose.