COVID-19 PGR tyrimas per 2 valandas

Tyrimas skirtas greitai aptikti su sunkiu ūmiu kvėpavimo sindromu susijusį koronavirusą. Šis tyrimas skirtas diagnozuoti SARS-CoV-2 infekciją. Tyrimas yra atliekamas iš kvėpavimo takų surinktų mėginių – nosiaryklės ar ryklės ėminių.

Nepriklausomai nuo tyrimo atlikimo laiko, skubus COVID-19 tyrimas (PGR metodu) yra patikimas ir informatyvus, kai atliekamas ankstyvame infekcijos etape.

Atlikus Skubų COVID-19 tyrimą (PGR metodu) galime išduoti sertifikatą trimis kalbomis: LT, EN, RU.  Sertifikatas reikalingas kelionėms ar prieš įvairias medicinines procedūras dėl kurių būtinas tyrimo atlikimas.

Šiuo metu tyrimas yra atliekamas tik SYNLAB laboratorijose Vilniuje.

Užsklanda svetainei_covid-19 antikūnai

SYNLAB laboratorijoje Vilniuje galite atlikti COVID-19 tyrimą (PGR metodu) per 2 valandas. 

KAINYNAS

Turite klausimų ar norite užsiregistruoti tyrimui, susisiekime:

(8 6) 853 98 01
(8 6) 820 53 99


Pajutus simptomus, galinčius reikšti rimtesnę ligą ar sveikatos sutrikimą, rekomenduojami profilaktiniai tyrimai ar specialisto konsultacija. SYNLAB laboratorijoje atliekami tiek bendraklinikiniai, tiek alerginiai, molekuliniai, genetiniai, retų ligų tyrimai.

Apie tyrimus ir jų kainas plačiau sužinoti galite mūsų paslaugų skiltyje ir kainyne. Tyrimus atlikti kviečiame SYNLAB priėmimo skyriuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Druskininkuose ir partnerių klinikose.