-->

Naujienos

SYNLAB laboratorijoje iki rugpjūčio 15 d. atliekant COVID-19 PGR tyrimus grupei - 65,00 EUR/asmeniui (sertifikatas EN, RU, LT kalbomis įskaičiuotas į pasiūlymo kainą).

SYNLAB

Vasarą pasitikite su gera savijauta! SYNLAB laboratorijose iki Rugpjūčio 31 d., atlikus bet kurią sveikatos patikros programą, kalio, natrio ir chloro elektrolitų kompleksą PADOVANOSIME (įprasta rinkinio kaina - 10.00 Eur).

Iki rugpjūčio 31 d. SYNLAB laboratorijoje SARS-CoV-2 IgG (anti-RBD) tyrimą, skirtą įvertinti susiformavusį įmunitetą prieš COVID-19, galite atlikti už specialią kainą - 19,00 EUR.

SYNLAB

Net ir nejaučiant jokių negalavimų ar nesiskundžiant sveikatos sutrikimais, profilaktiškai tikrinti sveikatą patariama kasmet.

SYNLAB Lietuva UAB | Tel. +37068539801 | El.p. LT.info@synlab.com

 

 

Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - privatumo politikoje.