Gerb. Pacientai,

Rašykite mums apie teikiamų paslaugų kokybę, personalo darbą, siūlykite straipsnių temas, įvertinkite internetinį tinklapį. SYNLAB svarbi kiekviena nuomonė, kuri padeda siekti geriausios aptarnavimo kokybės.

Klauskite Jums aktualių klausimų, konsultuokitės su laboratorinės diagnostikos gydytojais ir medicinos biologijos specialistais.

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Tema

Jūsų žinutė

captcha

Klauskite drąsiai !

  • Laba diena. Ar jūs atliekate tyrimus dėl antro tipo diabeto?

Taip, atliekame. Pagrindinis tyrimas būtų – gliukozė. Reiktų pradėti nuo jo. Kiti tyrimai, padedantys nustatyti diabetą – insulinas, glikozilintas hemoglobinas, adrenalinas, augimo hormonas, gliukokortikoidai. Gliukozė gali būti randama šlapime, sunkiu ligos atveju. Tyrimai atliekamai nepusryčiavus, negėrusi stiprios kavos ir arbatos. Jei ketinate pristatyti šlapimo tyrimą, reikėtų apsiprausus vidurinę šlapimo porciją pripildyti į sterilų šlapimo indelį ir pristatyti į bet kurį SYNLAB padalinį.

  • Lankytojo nuomonė,  Sandra:

Dėkoju už malonų ir operatyvų aptarnavimą. Darėme tyrimus mažamečiam vaikui. Dažniausiai laborantai neranda mūsų vaiko venų ir tenka ne kartą badyti, kol pavyksta paimti kraujo. SYNLAB laboratorijoje pirmiausiai su vaiku buvo užmegztas kontaktas ir kraujas paimtas be problemų. Vaikas net nepravirko.

  • Ar maisto netoleravimo specifinių IgG tyrimas gali būti atliekamas metų amžiaus vaikui?

Taip. Nors vaikas ir nevartojo testo sąraše esančių produktų, IgG galėjo gauti iš motinos. Todėl, reikalui esant, jau ir tokiame amžiuje galima pakoreguoti mitybą.

  • Jei tyrimai antifosfolipidiniam sindromui APCR, LA1 bei antikūnai(Ak) prieš kardiolipiną IgG, IgM yra neigiami, ar verta daryti tyrimą anti-beta2-GP1 (antikūnai prieš β2 glikoproteiną 1). Kur  ieškoti aprašymo www.synlab.lt apie šį tyrimą?

Pastarasis tyrimas vienas specifiškiausių fosfolipidiniam sindromui. Jį būtinai reikia atlikti, jeigu net ir kiti tyrimai normos ribose. Šis tyrimas aprašytas Imunologinių tyrimų skyriuje – Antofosfolipidiniai antikūnai.

Daugiau