fbpx
-->

Services

Milijonai žmonių visame pasaulyje retkarčiais ar net kasdien patiria nespecifinius skrandžio sutrikimus ir daugiau nei pusė jų nesikreipia į medikus ar neatlieka tyrimų. Pacientai į negalavimus numoja ranka, pasiteisina dideliu streso lygiu, greitu gyvenimo ritmu, nepilnaverte mityba.

Pokategorės

 

 

Mitybos, vaistų tinkamumo genetiniai tyrimai

Dėl didelės genetinių tyrimų mokslinės pažangos bei atliktų mokslinių tyrimų, šiandien iš DNR tyrimų galima gauti labai daug mūsų sveikatai svarbios informacijos. Genetiniai tyrimai gali mums pateikti atsakymus, kurie gali turėti įtakos mūsų gyvenimui.

Šios informacijos žinojimas ir teisingas šių duomenų aiškinimas leidžia įgyvendinti prevencines strategijas, kurios gali veiksmingai neutralizuoti nepalankų genetinį polinkį, pavyzdžiui, pritaikant individualius maisto planus ar atliekant specialius estetinius gydymo būdus. Tai yra visiškai novatoriškas požiūris: tikslinė prevencija, pagrįsta genetiniu polinkiu.

Citogenetiniai tyrimai

Kariotipas – kiekvienos ląstelės chromosomų (genetinės medžiagos nešėjų) rinkinys. Normalaus žmogaus chromosomų rinkinį sudaro 46 chromosomos, arba 23 chromosomų poros, iš kurių 22 vadinamos autosominėmis, o paskutinė – lytinėmis chromosomomis (moteriška – XX, vyriška – XY), kurios lemia individo lytį. Normalus kariotipas formuojasi apvaisinimo metu, susijungus 23 sveikoms / normalioms kiaušialąstės ir spermatozoido chromosomoms.

Deja, yra daugybė kariotipo anomalijų – chromosomų arba citogenetinių aberacijų. Tai kiekio ar struktūros pokyčiai, atsirandantys dėl spermatogenezės ir oogenezės proceso klaidos. Chromosomų patologijos gali išsivystyti iš visiškai neutralių, pavyzdžiui, vadinamosios nuosaikios translokacijos, neturinčios įtakos konkretaus asmens savijautai, tačiau galinčios sutrukdyti pastoti ir sukelti vaiko kariotipo formavimo klaidą, netgi sustabdyti embriono vystymąsi. Žinomiausi kariotipo pokyčiai – Dauno arba Patau sindromai.

 

Visose SYNLAB laboratorijose galite atlikti šiuos genetinius ir citogenetinius tyrimus:

SYNLAB Lietuva UAB | Tel. +37068539801 | El.p. LT.info@synlab.com

 

 

Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - privatumo politikoje.