-->

COVID-19 antikūnų tyrimas grupei

COVID-19 antikūnų tyrimas grupei (3 ir daugiau asmenų vieno vizito metu) - 19,00 EUR. Įprasta kaina 25,00 EUR.  (akcija galioja rugsėjo 6 - 30 d.)

SARS-CoV-2 IgG (Anti-RBD) apima antikūnus prieš smaigalio baltymus. Smaigalio baltymas – tai transmembraninis glikoproteinas, susidedantis iš dviejų regionų S1 ir S2. Daugelis šiuo metu tobulinamų vakcinų yra nutaikytos į arba savyje turi S1 RBD, atsižvelgiant į pradinius duomenis, jog antikūnai nukreipti prieš šį regioną gali neutralizuoti virusą. Gebėjimas atpažinti specifinius antikūnus, siejamus su viruso neutralizavimu, gali būti svarbus siekiant nustatyti imuninį atsaką į SARS-CoV-2 virusą.


 KODĖL REIKĖTŲ ATLIKTI ANTIKŪNŲ TYRIMUS?

  • Ūminėje fazėje tik atskiras IgM ir IgG atsako įvertinimas gali suteikti informacijos apie ligos stadiją, taip laboratorijos specialistams ir gydytojams padedant pateikti aiškius atsakymus.
  • Tokie tyrimai gali užtikrinti ankstesnį atsako į virusą vertinimą, nes tyrimus galima atlikti iš to paties mėginio tuo pačiu metu, toje pačioje laboratorijoje.
  • Atskiri IgM ir IgG tyrimai suteikia duomenų tęstinumą nuo užkrėtimo iki pasveikimo ir taip pat bus naudingi, kai tyrimai bus atliekami besimptomiams asmenims, kurie nebuvo ištirti ar kurių viruso RNR tyrimas yra/buvo neigiamas.
  • Epidemiologiniams tyrimams ir visuomenės sveikatos tyrimams apskritai reikės teigiamo IgG atsakymo, kad būtų galima teigti jog infekcija nebėra nauja. Tokio tipo informacijos negalima nustatyti atliekant bendrą imunoglobulinų tyrimą.

Būtina išankstinė registracija:

Registracija tel.: +370 685 39 801; +370 682 05 39, internetu arba Facebook paskyroje.

SYNLAB Lietuva UAB | Tel. +37068539801 | El.p. LT.info@synlab.com

 

 

Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos - privatumo politikoje.