Endomisiumo antikūnų tyrimas

Šie antikūnai susidaro dirginant žarnyno gleivinę. Endomisiumas yra plonas jungiamojo audinio sluoksnis, kuris dengia žarnyno raumenų skaidulas. Endomisiumo (EMA) antikūnus turi apie 100 % asmenų, sergančių aktyvia celiakijos forma. Kadangi šie antikūnai yra labai specifiški, jų nustatymas, esant išreikštiems simptomams, tam tikrais atvejais gali patvirtinti celiakiją išvengiant biopsijos; tai labai svarbu vaikams.

Antikūnų titrai mažėja griežtai laikantis dietos.

Endomisiumo antikūnų IgG (EMA-IgG) tyrimas atliekamas tada, kai nustatomos maža bendro IgA reikšmė. Tada didesniam jautrumui būtina atlikti ir anti-tTG–IgG. Teigiamą rezultatą patvirtina biopsija.

antikūnai

EMA antikūnų tyrimas atliekamas Vokietijoje.

Tyrimo atlikimo laikas – 7–10 d.d.

Turite klausimų, susisiekime:

(8 6) 853 98 01
(8 6) 820 53 99


Pajutus simptomus, galinčius reikšti rimtesnę ligą ar sveikatos sutrikimą, rekomenduojami profilaktiniai tyrimai ar specialisto konsultacija. SYNLAB laboratorijoje atliekami tiek bendraklinikiniai, tiek alerginiai, molekuliniai, genetiniai, retų ligų tyrimai.

Apie tyrimus ir jų kainas plačiau sužinoti galite mūsų paslaugų skiltyje ir kainyne. Tyrimus atlikti kviečiame SYNLAB priėmimo skyriuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Druskininkuose ir partnerių klinikose.