Antistreptolizino O tyrimas

Antistreptolizinas O – tai antikūnai prieš A grupės streptokoko baltymą streptoliziną O. Antikūnų titras pakyla po 1 sav.  nuo infekcijos  pradžios ir maksimumą pasiekia  2–4 sav.  Po 6–12 mėn.  ASLO kiekis ima mažėti.

Pakilęs ASLO  kiekis rodo streptokokinę infekciją sergant  ūminiu reumatu (80–85 % pacientų),  ūminiu glomerulonefritu (95 % pacientų), lėtiniu tonzilitu. Antistreptolizino O tyrimas padeda  diferencijuoti  reumatoidinį artritą nuo reumato; sergant reumatoidiniu  artritu antistreptolizino O padidėja tik nežymiai. Vertinant ASLO titrus svarbu derinti  laboratorinius tyrimus su klinika.

Biocheminiai tyrimai

Turite klausimų, susisiekime:

(8 6) 853 98 01
(8 6) 820 53 99


Pajutus simptomus, galinčius reikšti rimtesnę ligą ar sveikatos sutrikimą, rekomenduojami profilaktiniai tyrimai ar specialisto konsultacija. SYNLAB laboratorijoje atliekami tiek bendraklinikiniai, tiek alerginiai, molekuliniai, genetiniai, retų ligų tyrimai.

Apie tyrimus ir jų kainas plačiau sužinoti galite mūsų paslaugų skiltyje ir kainyne. Tyrimus atlikti kviečiame SYNLAB priėmimo skyriuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, ŠiauliuoseDruskininkuose ir partnerių klinikose.