Cytolisa 176 specifinių IgG tyrimas

  • Paletę sudaro 176 maisto produktai ir priedai.
  • Prieš atliekant tyrimą nebūtina specialiai pasiruošti – galima valgyti, gerti, vartoti medikamentus. Tyrimo rezultatams tai įtakos neturi.
  • Kiekvienas pacientas gauna indvidualų atsakymą: pagal nustatytą netoleruojamų produktų kiekį programa automatiškai pateikia 8 dienų rotacinės dietos rekomendacijas, t.y., naudotinų produktų sąrašą, kurį galima derinti savo nuožiūra, neribojant kalorijų kiekio. Tai naujausios rekomendacijos, kadangi vien iš tyrimo rezultato negalima sudaryti dietos. Priešingai, maistas kasdien turi būti rotuojamas ir valgomas kuo įvairesnis.
  • Kiekvienas netoleruotinas maisto produktas įvertinamas procentine išraiška (%). Kuo % didesnis, tuo rečiau rekomenduojama vartoti maisto produktą, arba kuriam laikui jo išvis atsisakyti.
  • Tyrimas atliekamas iš veninio kraujo.
  • Tyrimas atliekamas Vokietijoje, SYNLAB laboratorijoje.
  • Atsakymas pateikiamas per 10 darbo dienų, lietuvių, rusų arba anglų kalba pasirinktinai.

 Cytolisa® nustato reakciją šioms produktų grupėms:

Daržovės ir prieskoniai
Žuvis
Žalumynai ir prieskoniai
Vaisiai
Riešutai
Mėsa
Pieno produktai
Ankštiniai
Grūdai
Įvairūs

Jei tyrimas parodė teigiamą reakciją kuriems nors produktams, eliminuoti juos iš savo mitybos* galite ženkliai pagerinti savo savijautą. Patarimų, kaip keisti netoleruojamus maisto produktus, gausite atlikę maisto netoleravimo tyrimą.

* Prieš ženkliai keičiant mitybą rekomenduojama pasitarti su savo gydytoju, dietologu arba mitybos specialistu.

Maisto netoleravimas_2

ĮSIGYKITE INTERNETU

Turite klausimų, susisiekime:

(8 6) 853 98 01
(8 6) 820 53 99


Pajutus simptomus, galinčius reikšti rimtesnę ligą ar sveikatos sutrikimą, rekomenduojami profilaktiniai tyrimai ar specialisto konsultacija. SYNLAB laboratorijoje atliekami bendraklinikiniai, alerginiai, molekuliniai, genetiniai, retų ligų tyrimai.

Apie tyrimus ir jų kainas plačiau sužinoti galite mūsų paslaugų skiltyje kainynas. Tyrimus atlikti kviečiame SYNLAB priėmimo skyriuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Druskininkuose ir partnerių klinikose.